Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Naujieji mokslo metai rajono mokyklose

Šiandien rajono švietimo įstaigose aidėjo į mokyklas ar vaikų lopšelius-darželius kviečiantis skambutis, o po vasaros atostogų sugrįžę mokiniai linksmai paminėjo naujų mokslo metų pradžios šventes. Šįryt naujus mokslo metus Vilkaviškio rajone bendrojo ugdymo mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo mokyklose pradėjo 5243 mokiniai, iš jų – 296 priešmokyklinukai ir 973 ikimokyklinukai.

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, administracijos direktorius Vitas Gavėnas, direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė bei šio skyriaus specialistai nuo pat ryto skubėjo į mokyklas, gimnazijas, darželius su Mokslo ir žinių diena pasveikinti pedagogų, moksleivių bei jų tėvelių.

Savivaldybės vadovai  padėkojo mokytojams už sunkų darbą pandemijos laikotarpiu, moksleiviams linkėjo naujų žinių ir įspūdžių bei išreiškė viltį, kad šiais metais mokytis bus galima klasėse, o ne nuotoliniu būdu.

Brangūs moksleiviai, gerų, sėkmingų, rezultatyvių Jums mokslo metų, susitikimo džiaugsmo ir didžiulio noro siekti naujų žinių!

Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla

 

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija

 

Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko bei Keturvalakių mokyklos-daugiafunkciai centrai

 

Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“

 

Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius

 

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top