Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Nauji mokslai metai su pasikeitimais rajono švietimo įstaigose

Šiandien Mokslo ir žinių dieną švenčia rajono švietimo įstaigos. Nors ši Rugsėjo 1-oji kitokia, bet vis tiek labai laukta šventė ir mokiniams, ir jų tėveliams, ir visoms mokyklų bendruomenėms.

Nauja pradžia laukia ne tik mokinių, bet ir trijų rajono švietimo įstaigų, kurioms pradeda vadovauti laikinai paskirti nauji direktoriai: tai pavadinimą pakeitusi Vilkaviškio suaugusiųjų ir jaunimo mokykla, Virbalio pagrindinė mokykla ir Sūdavos pagrindinė mokykla. Pastarajai laikinai vadovauti paskirtas buvęs Žaliosios Vinco Žemaičio mokyklos direktorius Martynas Kasperaitis.

Vilkaviškio suaugusiųjų ir jaunimo mokykla pakeitė ne tik pavadinimą, bet vietą. Nuo šiol ji įsikūrė Karalių kaime. Šiandien Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė pristatė mokyklos kolektyvui ir bendruomenei Zigmą Vasaitį, laikiną mokyklos direktorių, kuris pakeis buvusį mokyklos vadovą Joną Perliubą, išėjusį į užtarnautą poilsį. Z. Vasaitis gerai žinomas švietimo bendruomenėje, jis ilgus metus vadovavo Vištyčio Petro Kriaučiūno mokyklai.

Naujasis vadovas pristatytas ir Virbalio pagrindinėje mokykloje. Lauke, laikantis visų saugumo reikalavimų, vykusios džiugios Mokslo ir žinių dienos minėjimo šventės metu Savivaldybės meras pristatė Paulių Dausiną, kuris nuo šiol laikinai vadovaus dviem mokykloms – ir Virbalio, ir Pajevonio.

Savivaldybės meras kalbėjo, kad abu vadovai turi ilgametę vadybinio darbo patirtį, todėl greitai įsilies į naujus kolektyvus ir tęs pirmtakų pradėtus darbus, kartu su mokyklų bendruomenėmis sieks tik geriausių rezultatų.

Naujuosius vadovus šiltai sutiko ir mokyklų mokytojų kolektyvai, ir mokiniai.

Virbalyje vykusios Rugsėjo 1-osios šventės metu taip pat atsisveikinta ne tik su darbą baigusiu direktoriumi Donatu Dambrausku, bet ir ilgamete rusų kalbos mokytoja Vera Inkratiene. Jai mokiniai dėkojo už perteiktas žinias, šiltą bendravimą, nuolatinį rūpestį. Padėkos raštą mokytojai įteikė ir Savivaldybės meras A. Neiberka.

Kadangi Virbalio pagrindinės mokyklos bendruomenė nėra labai didelė, neatsisakyta tradicijos, kai pirmokėlius į mokyklą atveda dvyliktokai. Jautriu šventės akcentu tapo pirmokų žodis ir į dangų paleisti balionai su mokinių svajonėmis.

Pripildytos atsargumo nuotaikų, tačiau kiekvienam moksleiviui labai džiugios Rugsėjo 1-osios šventės nuvilnijo per visą rajoną.

Linkime mokinukams atradimo džiaugsmo kupinų mokslo metų, o mokyklų bendruomenėms saugiai įveikti visus iššūkius.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top