Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Moterų liaudiškų šokių grupė „Katpėdėlė“ šventė gražų jubiliejų

Šiandien Kybartų kultūros centre paminėtas Kybartų kultūros centro Moterų liaudiškų šokių grupės „Katpėdėlė“ 15 metų jubiliejus.

Visą šį laiką kolektyvui vadovauja choreografė Irena Šunokienė.

Kolektyvas ypatingas tuo, jog jo repertuare vyrauja saviti šokiai, sukurti pagal šiuolaikinę folkloro muziką.

„Katpėdėlės“ narės aktyviai dalyvauja miesto, rajono kultūriniame gyvenime, taip pat keliauja į respublikinius ir tarptautinius konkursus, iš kurių negrįžta be apdovanojimų.

2007 m. dalyvavo Lietuvos dainų šventės šokių dienoje „Būties ratu“, prieš trejus metus filmavosi LRT laidoje „Mūsų miesteliai“.

Šiandien Kybartų kultūros centro scenoje „Katpėdėlės“ savo gerbėjams dovanojo įspūdingus šokius bei puikią šventinę nuotaiką.

Ant scenos, tik šįkart kaip viešnios, pasirodė buvusios „Katpėdėlių“ narės. Moterys dalijosi prisiminimais, buvusių koncertų įspūdžiais, dėkojo vadovei bei išsakė kolektyvo narėms gražiausius linkėjimus.

Taip pat pasveikinti kolegių atvyko Pasvalio kultūros centro moterų šokių kolektyvas „Vasarė“, žiūrovus džiugino muzikantų pasirodymai.

Į gražų jubiliejinį koncertą atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė bei kiti garbūs svečiai.

Savivaldybės meras linkėjo kolektyvo moterims smagaus šokio, sėkmingos kūrybinės veiklos ir dar daug  gyvavimo metų. „ Tarp visų kolektyvų esate išskirtinės – tiek savo kuriamais moderniais folkloriniais šokiais, tiek unikaliais sceniniais kostiumais! Tegul ir toliau netrūksta polėkio ir entuziazmo džiuginti visų mūsų akis“, – sakė vadovas.

Taip pat kolektyvo moterims ir vadovei Irenai Šunokienei įteikė mero padėką „Už penkiolika metų vykdomą kūrybinę veiklą ir Vilkaviškio krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje“.

Linkime kolektyvui toliau džiuginti žiūrovų širdis ir sulaukti dar ne vieno gražaus jubiliejaus!

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top