Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mokinių savivaldų forume – naujos pirmininkės rinkimai

 

Naujieji mokslo metai tapo nauja pradžia ir Lietuvos moksleivių sąjungos Vilkaviškio mokinių savivaldų informavimo centrui (LMS Vilkaviškio MCIC). Rugsėjo 28-ąją Vilkaviškio rajono savivaldybėje įvyko rinkiminis mokinių savivaldų forumas 2020, kurio metu buvo išrinkta padalinio pirmininkė bei vicepirmininkė.

Visus susirinkusius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė aktyviu mūsų rajono jaunimu ir palinkėjo jiems savo iniciatyvomis, gražiais darbais ir toliau puošti bei turtinti savo gimtąjį kraštą.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė perdavė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėką kadenciją baigiančiai LMS Vilkaviškio MSIC pirmininkei Saulei Rūtelionytei ir padėkojo už puikiai atliktas pareigas bei didelį indėlį stiprinant Vilkaviškio jaunimo politiką. Už aktyvią veiklą, iniciatyvas, pilietiškumą, atsakingą ir nuoširdų darbą padėka buvo įteikta Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių savivaldai.

Po sveikinimo kalbų LMS Vilkaviškio MSIC pirmininkė Saulė Rūtelionytė pateikė metų padalinio veiklos ataskaitą. Pirmininkės ataskaitai buvo pritarta vienbalsiai.

Vėliau prisistatė vienintelė kandidatė į pirmininkės postą. Ja pretendavo tapti jau prieš tai šias pareigas ėjusi S. Rūtelionytė. Po balsavimo buvo paskelbta, kad ji perrinkta dar vienerių metų kadencijai.

Sveikiname Lietuvos moksleivių sąjungos Vilkaviškio mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkę ir linkime jai kuo didžiausios sėkmės!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top