Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mokinių laisvųjų imtynių ir moterų imtynių turnyras Mero taurei laimėti

Pirmą kartą Vilkaviškio sporto ir pramogų centre organizuojamame renginyje dalyvauja šalies jaunučių ir jaunių „laisvūnų“ komandos.

Dalyviai rungiasi šiose svorio kategorijose:

Vaikinai, gimę 2011–2013 m. – 28 kg, 32 kg, 35 kg, 38 kg, 41 kg, 44 kg, 47 kg, 58 kg (+80 kg – 2010 m. ir jaunesni);

Vaikinai, gimę 2008–2010 m. – 48 kg, 51 kg, 55 kg.

Merginos, gimusios 2005–2007 m. – 50 kg, 65 kg.

„Kvietimus į varžybas išsiuntėme Vilniaus, Kauno, Raseinių, Druskininkų, Kelmės, Jonavos, Marijampolės, Alytaus, Pagėgių, Radviliškio, Šiaulių ir Klaipėdos miestų bei rajonų komandoms. Tikimės trenerius ir jaunuosius imtynininkus sudominti gera organizacija ir puikia atmosfera, kurią kartu kursime jaukioje Vilkaviškio sporto ir pramogų centro imtynių salėje. Pastarųjų metų gan aukšti laisvūnų rezultatai tarptautinėje arenoje parodo, kad gebam ir mokam dirbti, o tokios varžybos sudaro galimybę atsiskleisti jauniesiems talentams, todėl tikiuosi svečiuose pamatyti kuo daugiau jaunimo, o mes, savo ruožtu, sudarysime geriausias sąlygas“, – prieš rungtynes sakė vienas iš turnyro sumanytojų Jonas Jurkynas.

Šiandien rungtynes Sporto ir pramogų centre stebėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis padėkojo organizatoriams už puikiai suorganizuotą renginį ir išreiškė viltį, jog turnyras turės tęstinumą, nes naujai įrengta Vilkaviškio sporto ir pramogų centro imtynių salė tam puikiai tinka.

Atskirų amžiaus grupių ir svorio kategorijų prizininkai bus apdovanoti diplomais ir medaliais, nugalėtojai – taurėmis.

Turnyrą organizavo Vilkaviškio rajono sporto mokykla ir sporto klubas „Ravyras“. Varžybų vyr. teisėjas Mindaugas Jurkynas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top