Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mokiniams – saugaus elgesio prie vandens mokymai

Vasara – smagiausias metų laikas, kai daugiausiai laiko praleidžiame gamtoje, mėgaujamės vandens pramogomis. Tam, kad vasaros metu ne tik smagiai, bet ir saugiai leistume laiką, Savivaldybės Vyriausiasis civilinės saugos specialistas Robertas Fišeris kartu su Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistais rajono mokiniams Paežerių ežero Vilkaviškio miesto maudykloje surengė mokymus – „Saugus elgesys vandenyje“.

Mokymuose dalyvavo gausus būrys mokinių iš Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio r. Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos.

Šių mokymų tikslas – suteikti mokiniams žinias apie saugų elgesį prie vandens, kad mokiniai būtų saugūs, saugotų save ir aplinkinius, o atsitikus nelaimingam atsitikimui ir žmogui pradėjus skęsti žinotų, kaip tokioje situacijoje elgtis. Lietuvoje vien per praėjusį savaitgalį nuskendo 19 žmonių, tai rodo, jog žmonėms trūksta pagrindinių žinių, kaip reikėtų saugiai elgtis vandenyje ar padėti skęstančiajam.

Mokymų metu Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos narai gelbėtojai praktiškai demonstravo reikalingus atlikti būtinus pirminius veiksmus gelbėjant skęstantįjį vandenyje. Pasakojo apie savo darbo kasdienybę ir funkcijas, parodė turimą techniką ir narų naudojamą įranga, atsakė į moksleivių rūpimus klausimus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top