Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mobilioje lauko galerijoje – fotografijose įamžinti senieji ir dabartiniai Vilkaviškio rajono istorijos vaizdai

Siekiant įprasminti Laisvės gynėjų dienos 30-metį, šios dienos išvakarėse Vilkaviškio miesto centrinėje aikštėje įrengta mobili lauko galerija, kurioje eksponuojami senieji ir dabartiniai Vilkaviškio rajono istorijos vaizdai, įamžinti Vilkaviškio krašto fotografijose.

Galerija įrengta Vilkaviškio rajono „Rotary“ klubui kartu su partneriu Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centru-muziejumi įgyvendinus projektą „Vilkaviškio krašto metraštis“.

Šiuo projektu norima sustiprinti Vilkaviškio rajono gyventojų tapatybę, pilietiškumą, atsakomybę ir bendradarbiavimą. Tikimasi, kad įrengus mobilią lauko galeriją ir supažindinus krašto gyventojus su senaisiais Vilkaviškio krašto vaizdais, visuomenė labiau domėsis krašto istorija, gyventojai susipažins su aplinka, kurioje gyveno jų seneliai ir proseneliai ir taip bus ugdomas pilietiškumas, kūrybiškumas ir išsaugota istorinė atmintis.

Projekto įgyvendinimo metu pagaminti mobilūs informaciniai stendai galės būti  transportuojami po visą Vilkaviškio rajoną, todėl bus sudarytos galimybės su eksponuojamais vaizdais susipažinti didesnei daliai Vilkaviškio rajono gyventojų ir svečių, atvykusių aplankyti mūsų rajoną.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top