Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Meras susitiko su Policijos vadovais

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka pirmadienį susitiko su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pareigas laikinai einančiu Elanu Jablonsku ir Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininku Edvardu Gruzdžiu.

Susitikimo metu laikinai Marijampolės apskrities policijai vadovaujantis Policijos departamento prie VRM  Imuniteto valdybos viršininkas E. Jablonskas prisistatė, trumpai pristatė savo veiklos principus, svarbiausius siekius. Iki šio paskyrimo E. Jablonskas vadovavo Kauno apskrities policijai.

Susitikimo metu taip pat aptartos savivaldybės ir policijos bendradarbiavimo gairės, įvertinta nusikalstamumo situacija rajone, kalbėta apie policijos pareigūnų veiklos aktyvinimą stebint viešosios tvarkos pažeidimus, stiprinant kelių eismo saugumą.

Kartu su Savivaldybės meru atvykę policijos pareigūnai aptarė regiono problematiką. E. Jablonskas akcentavo tris Marijampolės regione vyraujančias problemas: akcizinės / kontrabandinės prekės, smurtas artimoje aplinkoje ir neblaivūs vairuotojai. Kalbėta, kad šioms sritims bus skiriamas ypatingas dėmesys, imamasi įvairių priemonių nusikaltimų užkardymui.

Savivaldybės meras A. Neiberka dėkojo policijos pareigūnams už operatyvų ir sklandų bendradarbiavimą, už bendrą darbą siekiant užtikrinti savivaldybės gyventojų saugumą ir viešąją tvarką.

„Saugumas yra prioritetinė sritis, o geriausių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami kartu – policija, Savivaldybė ir gyventojai“, – susitikimą apibendrino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top