Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Meras susitiko su Policijos vadovais

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka šiandien, lapkričio 9 dieną, susitiko su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Harimantu Poškevičiumi ir Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininku Edvardu Gruzdžiu.

Pokalbio metu aptartos savivaldybės ir policijos bendradarbiavimo gairės, įvertinta nusikalstamumo situacija rajone, kalbėta apie policijos pareigūnų veiklą fiksuojant viešosios tvarkos pažeidimus, stiprinant kelių eismo saugumą.

Aptarta ir saugumo situacija Kybartuose, kuriuose yra įsikūręs Užsieniečių registracijos centras. Komisariatų viršininkai patikino, kad Kybartuose nuo rugsėjo 20 d. nuolat budi besikeičiantis policijos ekipažas, užtikrinantis viešąjį saugumą ir reaguojantis į iškvietimus.

Taip pat galima pasidžiaugti, kad mūsų rajono policijos pajėgos didėja: nuo rugsėjo 20 d. prie Vilkaviškio rajono policijos komisariato prisijungė trys Lietuvos policijos mokyklą baigę kursantai, o nuo spalio 1 d. pajėgas papildė dar du pareigūnai, atvykę iš Šakių rajono policijos komisariato.

„Savivaldos bendradarbiavimas su policija yra ypač svarbus, siekiant spręsti didžiausias problemas, užkirsti kelią nusikalstamoms veikloms, vykdyti prevencinę veiklą“, – susitikimo metu kalbėjo Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Savivaldybės meras A. Neiberka dėkojo policijos pareigūnams už bendrą darbą siekiant kurti saugią visuomenę ir užtikrinti jos viešąją tvarką.

Meras patikino, kad ir ateityje rajono Savivaldybė rems policijos, kitų teisėtvarkos pareigūnų pastangas užtikrinant rimtį ir tvarką rajone.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top