Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Meras pasveikino Vilkaviškio rajono trynukus

Daugiau nei po kelių dešimtmečių pertraukos Vilkaviškio rajone šeima susilaukė trynukų! Kauno klinikose šių metų sausio 13 dieną pasaulį išvydo Alksnėnų kaimo gyventojų Jovitos ir Martyno Ivanovų trejetukas – Iglė, Paula ir Pijus. Pirmojo mėnesio sulaukusius mažylius šiandien aplankė ir šeimą pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Kartu su Savivaldybės meru šeimą pasveikinti nuvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Laura Sadauskienė.

Meras tėveliams įteikė sveikinimą ir piniginį čekį, mamytę apdovanojo gėlėmis, simbolinę dieną gimusiems mažyliams taip pat padovanojo po Lietuvos trispalvės spalvų vilnonių kojinaičių porą.

„Sveikinu Jus, sulaukus didžiulio džiaugsmo. Tegul Jūsų namuose ir širdyse bus gera ir šilta nuo vaikų šypsenų ir juoko“, – su trynukų gimimu šeimą sveikino Savivaldybės vadovas.

Su gausiomis dovanomis atvyko ir L. Sadauskienė, nuo Visuomenės sveikatos biuro kolektyvo įteikdama dovanėles visiems šeimos nariams.

Šešerių metų dukrą Faustą auginanti šeima trykšta pozityvu. Jaukiuose namuose tėveliai pasakojo, jog laukiasi trynukų sužinoję visai netikėtai, beveik pačioje nėštumo pabaigoje.

„Visada galvojome, kad laukiamės dvynukų, bet visai prieš Kalėdas apžiūros metu gydytoja pastebėjo dar vieną vaikutį ir pranešė, kad į pasaulį atkeliaus trys nauji šeimos nariai. Tai buvo didžiulė staigmena mums visiems“, – pasakojo laiminga mama.

Tėvelis Martynas sakė, jog šeimoje pakalbėdavę, kad galėtų susilaukti dvynių, nes iš jo pusės giminėje tokių atvejų buvo, tačiau trynukai nustebino visus.

Berniukas gimė didžiausias – svėrė apie 3 kg, mergaitės – kiek lengvesnės. Iš Kauno klinikų mažylius tėveliai parsivežė po dviejų savaičių. Šiuo metu mažylius auginti labai padeda dukrelė Fausta, visai netoli gyvena ir trynukų seneliai, tad ko nors prireikus – pagalba visada yra šalia.

„Iki mažylių gimimo turėjome šiek tiek laiko susitaikyti su mintimi, jog gims iškart trys, laukėme ir rūpinomės, kad viskas būtų gerai, o vaikučiai sveiki“, – pasakojo mama.

Kol meras svečiavosi šeimoje, mažyliai ramiausiai miegojo.

Linkime šeimai sveikatos, augti sveikiems ir laimingais.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top