Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Medicinos darbuotojų dienos proga – netikėtos staigmenos, padėkos ir saldžios dovanos

Šiandien Medicinos darbuotojų dienos proga pasveikinti Vilkaviškio rajono savivaldybei pavaldžių įstaigų medikai. Tiesa, dėl karantino ši Medicinos darbuotojų diena kiek kitokia – be šventinių renginių ir šurmulio, tačiau su nuoširdžiais rajono vadovų sveikinimais nuotoliniu būdu, Mero padėkomis ir saldžiomis dovanomis, Vilkaviškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir operacijų centro dovanoto ąžuoliuko sodinimu.

Profesinės šventės proga Vilkaviškio rajono medicinos įstaigų darbuotojams perduoti Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Algirdo Neiberkos pasirašyti padėkos raštai.

Staigmeną Vilkaviškio ligoninės medikams padarė Vilkaviškio rajono kultūros ir švietimo įstaigų bendruomenė. Jie dovanojo improvizuotą atokvėpio minutėlę – gyvo garso koncertą ligoninės kieme. Vilkaviškio ligoninės darbuotojai iš balkonų galėjo pasiklausyti nuostabių Kęstučio Vievesio saksofonu atliekamų melodijų. Kvepiančius gėlių žiedus dovanojo „Gėlių namai“.

Sveikinimo žodžius medikams tarė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka ir europarlamentaras Juozas Olekas, kurio iniciatyva ir buvo pradėta švęsti Medicinos darbuotojų diena.

Norėdami įprasminti kol kas sėkmingai Vilkaviškio rajono ekstremaliųjų situacijų operacijų centro ir rajono medikų valdomą situaciją dėl COVID-19 pandemijos ir medikų pasiaukojantį darbą vardan visų mūsų sveikatos, Vilkaviškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir operacijų centro vadovai – Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė – padovanojo ąžuoliuką, kuris buvo pasodintas šalia Vilkaviškio ligoninės. Linkėdami tokios pat stiprybės, kokia glūdi ąžuolo šakose ir šaknyse, vadovai dėkojo už darnų darbą, bendras pastangas įveikti šią ligą.

Taip pat pagerbtas bene garsiausias ir iškiliausias mūsų rajono medikas – daktaras Jonas Basanavičius. Medicinos darbuotojų dienos proga prie Patriarcho paminklo centrinėje Vilkaviškio miesto aikštėje Savivaldybės vadovai padėjo gėlių.

Dar kartą sveikiname su profesine švente, mieli medikai!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top