Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mažasis poezijos pavasaris sukvietė poezijos kūrėjus ir gerbėjus

Liepos 17-osios vakarą Vilkaviškio kultūros centre sklandė poezijos paukštė. Čia vyko jau tradiciniu tapęs poetinio žodžio puoselėtojų ir gerbėjų renginys Mažasis poezijos pavasaris. Beveik dvi valandas trukusiame renginyje susirinkusieji gėrėjosi nuostabiomis eilėmis, kurias skaitė mūsų krašto kūrėjai, skambėjo širdis virpinantis Rimos ir Vaido šeimyninis duetas, pagerbti kūrybiškiausi autoriai, pasveikintas laureatas.

Mažojo poezijos pavasario šventę-konkursą, šiemet pavadintą „Pavasaris gal kiek kitoks šiais metas, lakštingalos daina – tokia pati“, organizuoja Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“ ir Vilkaviškio rajono literatų klubas „Seklyčia“.

Jubiliejiniame, jau trisdešimtąjį kartą vykusiame konkurse skambėjo ir lyriškos, ir šmaikščios, ir filosofinės eilės. Jaunieji skaitovai skaitė buvusių laureatų eiles, buvo prisiminta literatų klubo įkūrimo istorija.

2020 metų Mažojo poezijos pavasario laureate paskelbta Asta Kasnauskienė. Ji įvertinta už poetinio žodžio meistriškumą, savitumą, individualią kūrybinę raišką. Diplomantais pripažintos – Rima Ivanauskaitė, Onutė Jasaitienė, Vaidutė Diržiuvienė, skaitytojų prizą pelnė Rasutė Kryževičienė.

Laureatei skiriamą piniginio prizo čekį įteikė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Ji padėkojo visiems kūrėjams už dalyvavimą konkurse ir linkėjo toliau kurti bei džiuginti mūsų širdis savo kūryba.

Sveikinimo žodžius sakiusi D. Riklienė taip pat perdavė Mero padėkas, kurios buvo skirtos: Janinai Kurtinaitienei, už ilgametį Vilkaviškio rajono literatų kūrybinės veiklos puoselėjimą, didelį indėlį plėtojant literatų klubo „Seklyčia“ veiklą, už poetinio žodžio brandumą ir savitumą; Vilijai Žalienei, už ilgametį literatūros, kultūros ir meno tradicijų puoselėjimą rajone, didelį indėlį plėtojant literatų klubo „Seklyčia“ veiklą, kūrybiškumą ir išradingumą; Vidai Vosylienei ir Antosei Paulauskienei, už ilgametį ir aktyvų dalyvavimą literatų klubo „Seklyčia“ veikloje, poetinio žodžio sklaidą ir brandumą; Rasai Šlivinskienei ir Laimai Vabalienei, už Vilkaviškio rajono literatų kūrybinės veiklos puoselėjimą, didelį indėlį plėtojant literatų klubo „Seklyčia“ veiklą.

Mažojo poezijos pavasario dalyvius ir svečius taip pat sveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai Artūras Blauzdžiūnas ir Rita Vaščėgienė bei perdavė skyriaus padėką Irenai Šunokienei už kūrybiškumą ir poetinio žodžio savitumą.

Pasibaigus renginiui niekas neskubėjo skirstytis, šiltai bendravo prie arbatos puodelio ir, žinoma, įspūdingo gimtadieninio torto.

 

 

 

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top