Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mažajame poezijos pavasaryje skambėjo mūsų kraštiečių eilės

Birželio 12-osios popietę Klausučių kultūros namuose skambėjo poezija. Čia vyko jau tradiciniu tapęs poetinio žodžio puoselėtojų ir gerbėjų renginys Mažasis poezijos pavasaris.

Beveik dvi valandas trukusiame renginyje susirinkusieji gėrėjosi nuostabiomis eilėmis, kurias skaitė mūsų krašto kūrėjai, skambėjo Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų orkestro muzikanto Kipro Krasnicko saksofonu atliekami kūriniai, džiugino šokio studijos „Šokantys bateliai“ šokėjų šokiai, bet svarbiausia – pagerbti kūrybiškiausi autoriai ir pasveikintas Mažojo poezijos pavasario laureatas.

Mažojo poezijos pavasario šventę-konkursą, šiemet pavadintą „Balta diena, balta ieva baltą pavasarį kartoja…“, organizuoja Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“ ir Vilkaviškio rajono literatų klubas „Seklyčia“.

Trisdešimt pirmąjį kartą vykusiame konkurse skambėjo ir lyriškos, ir šmaikščios, ir filosofinės eilės.

2021 metų Mažojo poezijos pavasario laureate paskelbta Agnė Brazaitienė. Ji įvertinta už poetinį žodį, pakylėjantį sielą iki dangaus, sušildantį, suteikiantį mintims sparnus.

Laureatei skiriamą piniginio prizo čekį įteikė Mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis. Jis padėkojo ir laureatei, ir visiems kūrėjams už dalyvavimą konkurse bei linkėjo toliau kurti bei džiuginti mūsų širdis savo kūryba.

Mažojo poezijos pavasario dalyvius ir svečius taip pat sveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė. Ji perdavė Mero padėkas, kurios buvo skirtos Mažojo poezijos pavasario konkurso diplomantams: Daliai Sakalauskienei, už poetinio žodžio puoselėjimą, žodį, suteikiantį mintims sparnus, Antanui Žilinskui, už gyvenimo ir istorijos įprasminimą poezijos eilėse, poetinio žodžio puoselėjimą, Lukui Rakauskui, už jaunatvišką drąsą atskleidžiant jauno žmogaus sielos gelmes eilėraštyje.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top