Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Marijampolėje paminėta Tarptautinė kurčiųjų diena ir draugijos 20 metų veiklos jubiliejus

Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) Kauno teritorinės valdybos Marijampolės pirminė organizacija šiandien paminėjo dvi progas – Tarptautinę kurčiųjų dieną (kasmet ji minima paskutinį rugsėjo savaitgalį) ir savo veiklos 20-metį.

Marijampolės kultūros centre vykusiame renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė ir vyr. specialistė Raimonda Skripkiūnienė.

Sveikindama išties gražų jubiliejų mininčią draugiją pavaduotoja padėkojo jos pirmininkei Alai Grigorianai, kuri yra ir LKD Kauno teritorinės valdybos Vilkaviškio pirminės organizacijos pirmininkė, už tai, kad klausos negalią turintys Vilkaviškio rajono gyventojai visuomet sulaukia reikiamos pagalbos iš draugijos.

LKD Kauno teritorinės valdybos Marijampolės pirminę organizaciją pasveikinti atvyko ir Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas Kęstutis Vaišnora, mokymų vadovas Mykolas Balaišis.

Šventėje susirinkusius Marijampolės, Vilkaviškio, Kėdainių ir Raseinių draugijų narius ir svečius nustebino kurčiųjų paruošti muzikiniai pasirodymai pagal Livetos ir Petro Kazlauskų muziką – kompozicijos „Barmenai“, „Šachmatai“, „Ropė“.

Jubiliejų švenčianti draugija taip pat atsidėkojo tiems, kurie per 20 metų labiausiai prisidėjo prie organizacijos veiklos. Jiems buvo įteikti specialiai paruošti apdovanojimai – draugystės rankos.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top