Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Maisto banko“ savanorių autobusiukas atkeliavo į Vilkaviškį!

„Maisto banko“ savanorių autobusiukas atkeliavo į Vilkaviškį! Nuo 12.30 iki 14.00 val. jis stovės ir lauks Jūsų atnešamų maisto produktų prie PC „Norfa“, Nepriklausomybės g. 61, Vilkaviškis.

Savivaldybės vadovai – Meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė – palaiko „Maisto banko“ drauge su įmone „Malsena“ inicijuotą maisto surinkimo kampaniją „Kaupti mažiau dalintis. Kur dėsime kablelį?“ ir jau atsiliepė į kvietimą paaukoti ilgiau galiojančių maisto produktų.

Tai gali padaryti ir TU!

Kviečiame fizinius asmenis, ūkininkus ir verslus – jeigu turite ilgo galiojimo maisto produktų, kuriuos galite paaukoti, nekaupkite ir nesandėliuokite – padėkite tiems, kuriems šio maisto reikia, kad išgyventų. Autobusiukas Jūsų lauks iki 14 val.

Tie, kas nesuspės atnešti maisto produktų į atvykusį autobusiuką, juos galės palikti prie Vilkaviškio socialinės globos centro (Vysk. A. Karoso g. 5, Vilkaviškis) pastatytoje specialioje maisto surinkimo dėžėje.

Dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino, Lietuvoje neįvyko kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Praradimas didžiulis – „Maisto bankas“ neteko galimybės surinkti apie 240 tonų (tiek buvo surinkta per praėjusias metais vykusią akciją) ilgo galiojimo maisto produktų. Apmaudu, jog dėl susiklosčiusios situacijos parama maistu nepasiekė daugiau nei 350 nevyriausybinių organizacijų, kurios bendrai globoja daugiau nei 53 tūkst. nepasiturinčių asmenų. Maisto atsargų socialiai remtiniems trūksta, o problemos mastas tik gilėja su kiekvienu nauju bedarbiu – vis daugiau pagalbos prašymų sulaukiama iš karantino metu darbą praradusių žmonių.

Priminsime, kad aukojimui tinka: makaronai, kruopos, ryžiai, dribsniai, greito paruošimo košės, mėsos, žuvies ar daržovių konservai, aliejus, miltai, cukrus, arbatos, sausi pusryčiai, saldėsiai ir t.t.

Projektas vyks gegužės 20 d. – birželio 17 d.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top