Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Lietuvos U14 B diviziono krepšinio čempionatas

Šiomis dienomis Vilkaviškis gyveno krepšinio ritmu – Sporto ir pramogų centre vyko Lietuvos U14 B diviziono krepšinio čempionato finalo ketverto varžybos.

Ketvirtadienį dėl vietos didžiajame finale kovėsi Vilniaus KM II ir Kauno KM „Žalgiris“ II bei Mažeikių SM ir NKA-Vilkaviškis-„Perlas“.

Po atkaklių rungtynių į mažąjį finalą pateko Vilniaus KM II ir Mažeikių SM, o didžiajame susigrūmė Kauno KM „Žalgiris“ II ir NKA-Vilkaviškis-„Perlas“.

Galiausiai rezultatu 59:54 pergalę išplėšė ir intriguojančiame čempionate pirmą vietą užėmė Kauno KM „Žalgiris“ II. Aikštelės šeimininkai – NKA-Vilkaviškio-„Perlas“ – deja, liko antri. Trečią vietą užėmė Mažeikiai SM.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, LR Seimo narys Algirdas Butkevičius ir mero patarėjas Joris Juškauskas.

Čempionato varžybose nestigo pakilios nuotaikos, kovingų emocijų, talentų blykstelėjimo, gražių akimirkų ir stipraus žiūrovų palaikymo.

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga padėkojo savivaldybei ir merui už puikias sąlygas surengti finalo ketvertą Vilkaviškyje.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top