Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos turas Kaune

Vasario 27 d. Kaune vyko Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato aukščiausios lygos turas, kuriame Vilkaviškio stalo teniso komandos „Rytas-1“ ir „Rytas-2“  susitiko su dviem Kauno komandomis „SM Gaja-Topsas“ ir „Raudona juoda“. „Raudona juoda“ komanda pasistiprino labai pajėgiu stalo tenisininku R. Lesiv, žaidžiančiu Vokietijos stalo teniso čempionate, kuris dėl pandemijos šiuo metu nutrauktas. Puikiai pasirodė „Rytas-1“ komandos žaidėjai, kurie rezultatu 5:0 įveikė „SM Gaja-Topsas“ komandą ir 5:3 – „Raudona Juoda“ tenisininkus. „Rytas-1“ ir toliau lieka nepatyrusia nei vieno pralaimėjimo komanda čempionate ir kol kas užima trečiąją vieta bendroje įskaitoje, nes yra sužaidusi vienu susitikimu mažiau nei Vilniaus ir Mažeikių komandos, kurios atitinkamai rikiuojasi pirmoje ir antroje vietoje.

„Rytas-2“ komanda pasirodė kukliau, rezultatu 2:5 nusileido „Raudona Juoda“ ir 3:5 – „SM Gaja-Topsas“ komandoms. Šiuo metu bendroje įskaitoje „Rytas-2“ komanda rikiuojasi 9 vietoje.  Kitas turas vyks kovo 5–6 dienomis Mažeikiuose, kur abi Vilkaviškio komandos susitiks su labai pajėgiomis Mažeikių „Vijurkas-1“ ir Klaipėdos Vakarų stalo teniso akademijos „PC Gulbė“ komandomis. Šiame labai svarbiame ture linkime vilkaviškiečiams sėkmės.

Kovo 20 d. penktas turas su dviem Vilniaus miesto komandomis planuojamas Vilkaviškyje, tikimės, kad jau žaisime naujoje Vilkaviškio salėje.

 

Vilkaviškio stalo teniso klubas „Sūdavija“

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top