Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje – Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokomųjų bendrovių sėkmė

Mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“ programoje, pirmą kartą šiais mokslo metais pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. „Litexpo“ kongresų ir parodų rūmuose lankytojų laukė 130 jaunųjų bendrovių – beveik 400 mokinių.

1-ąją vietą mugėje iškovojo Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokomoji bendrovė „PoloPrints“, spausdinanti greitąsias polaroidines nuotraukas. Puikiai pasirodė ir kita gimnazistų mokomoji bendrovė „Wrapping it“, kurianti dovanų rinkinius, kurie padeda taupyti žmonių laiką. Abejoms komandoms įgyvendinti savo sumanymus bei atskleisti savo potencialą verslumo srityje padėjo ekonomikos mokytoja Daiva Tartėnienė.

„Labai džiaugiamės Jūsų sėkme, o dar svarbiau, kad tokie įvertinimai tik įkvepia veikti bei siekti daugiau. Įgyvendinant verslo idėjas mokotės lyderystės, atsakomybės ir rizikos prisiėmimo, įgyjate pasitikėjimo, todėl investicija į moksleivių verslumo ugdymą per praktinę pusę turėtų būti vienas didžiausių prioritetų“, — apsilankęs pas gimnazistus ir juos sveikindamas kalbėjo Savivaldybės mero patarėjas Joris Juškauskas.

Linkime didžiausios sėkmės versliam jaunimui įgyvendinant visus kylančius sumanymus ir idėjas!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top