Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Leidinio ,, Bartninkų seniūnija’’ pristatymo renginys Bartninkuose

Vingiuodamas Aistos upelis pasakoja Bartninkų krašto istoriją. Išlikę dvarų liekanos byloja seną miestelio ir jo apylinkių praeitį. Gedulu ir kančia ošia Budavonės miškas. Pasididžiavimas ir neįkainojamas turtas – daktaro Jono Basanavičiaus tėviškė ir Tautinio atgimimo ąžuolynas, Bartninkus garsinantys senosios Bažnyčios griuvėsiai.

Bartninkų bendruomenės namuose  vyko leidinio ,,Bartninkų seniūnija“ pristatymo renginys.

Aktyvūs seniūnijos  žmonės teikė nuotraukas, aprašus apie Bartninkų seniūnijos patrauklias vietas; žmones, kurių veikla palikusi pėdsaką miestelyje ir seniūnijos gyvenvietėse; apie seniūnijos bendruomenių veiklą, kurios savo veikla turtina, gražina, aktyvina  čia gyvenančius žmones, apie gyvavusius ir naujai susikūrusius meno kolektyvus. Visa surinkta medžiaga sugulė į naują leidinį ,,Bartninkų seniūnija“, kurio leidybai finansavimą skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Leidinys ,,Bartninkų seniūnija“ – savitai spalvingas kvietimas susipažinti su Bartninkų kraštu, darbščiausiais mūsų žmonėmis, nuostabiai tvarkoma aplinka ir saugoma istorine krašto atmintimi.

 

Bartninkų seniūnijos informacija

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top