Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kybartuose vyksta miesto šventė

Šiandien Kybartai gyventojus bei miesto svečius pakvietė į miesto parką, kur nuo 11 val. šurmuliavo šventinė mugė. Joje buvo galima įsigyti ne tik įvairių rankų darbo skanumynų, vietoje rūkytos žuvies, bet ir įvairių mielų smulkmenų.

Nuo 15 val. prasidėjusioje šventinėje programoje pasirodė Kybartų miesto ugdymo įstaigų ir meno kolektyvai.

Šventės metu veiklos netrūko ir mažiesiems dalyviams – vaikų laukė batutas bei kitos linksmos pramogos.

Kybartuose šiandien apsilankė ir su gražia švente miestelėnus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Pasinaudodamas proga Meras įteikė padėkos raštus Kybartų bendruomenės nariams.

Kybartų kultūros centro Pučiamųjų instrumentų orkestro „Kybartai“ meno vadovui Donatui Ziegoraičiui už profesionalų vadovavimą orkestrui, aktyvią kultūrinė veiklą, profesinį atsidavimą bei aukštų siekių įgyvendinimą.

Kybartų kultūros centro Pučiamųjų instrumentų orkestro „Kybartai“ koncertmeisteriams Juliui Jurkui, Linui Daubarai ir Karoliui Ruočkui už meilę savo darbui bei puikų orkestro muzikantų paruošimą.

Kybartų kultūros centro Pučiamųjų instrumentų orkestro „Kybartai“ šokių grupės vadovei Gretai Meseckaitei už profesinį atsidavimą, suburtus šokių kolektyvus, originalius bei kūrybinius sprendimus.

Kybartų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorei Žydrūnei Gudiškienei už profesinį atsidavimą, originalius kūrybinius sprendimus, svarų indėlį kuriant Kronikos 50-ečiui skirtą meninį istorinį trumpametražį filmą.

Kybartų kultūros centro kultūrinių renginių organizatoriui ir kultūros renginių vedėjui Mindaugui Bučinskui už profesinį atsidavimą, originalius kūrybinius sprendimus, svarų indėlį kuriant Kronikos 50-ečiui skirtą meninį istorinį trumpametražį filmą.

Kybartų kultūros centro darbuotojui Tomui Dėdinui už darbštumą, atsakingumą, geranoriškumą bei nuolatinę pagalbą kolegoms.

Vakaro programoje pasirodys Kybartų Kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras „Kybartai“ (meno vad. ir dirigentas – Donatas Ziegoraitis), Ieva Barbora, Eglė ir Vytautas Juozapaičiai, grupės „Pop du“ bei „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Savo pasirodymą su ugnimi dovanos „Hefaisto“ komanda.

 

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top