Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos abiturientų rankose – brandos atestatai

Rugpjūčio 7 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija išleido 94-ąją abiturientų laidą.

Sėkmingai egzaminus išlaikė ir Brandos atestatus gavo 43 Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos ir 17 šios gimnazijos Virbalio skyriaus abiturientų.

Laikantis visų saugumo reikalavimų, abiturientų išleistuvių šventė šįkart surengta gimnazijos beržynėlyje. Šventės metu abiturientus pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Savivaldybės vadovas džiaugėsi abiturientų pasiekimais, sėkmingai išlaikytais brandos egzaminais ir linkėjo jiems drąsiai keliauti į kitą gyvenimo etapą. „Neabejokite savimi, siekdami užsibrėžto tikslo. Būkite atkaklūs ir ryžtingi – ir Jums visada tikrai pasiseks. Jums dabar atsivers visas platus pasaulis, kur benukeliautumėt – būkite savo krašto ambasadoriais ir nepamirškite, kad Jūs visada būsite laukiami čia“, – naująjį gyvenimo etapą pradedančius jaunuolius sveikino Meras A. Neiberka.

Šventės metu taip pat buvo pasveikinti abiturientai, gavę 100 balų įvertinimus valstybiniuose brandos egzaminuose.

Mero padėkos raštais ir piniginiais 200 eurų vertės čekiais apdovanoti gimnazistai – Neda Rupeikaitė ir Arnas Andziulis. Neda 100 balų įvertinimą gavo valstybiniame biologijos egzamine, o Arnas puikiai pasirodė ir 100 balų gavo valstybiniame lietuvių kalbos ir literatūros egzamine.

Taip pat pasveikintos ir jų mokytojos – lietuvių kalbos mokytoja-metodininkė Nijolė Černauskienė ir biologijos mokytoja Jūratė Zaveckienė.

Visus abiturientus nuoširdžiai sveikino Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius. Jis kartu su Meru A. Neiberka įteikė brandos atestatus gimnaziją baigusiems abiturientams.

Šventėje dalyvavo ir Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, Kybartų klebonas Vaidotas Labašauskas, istorijos mokytojas ekspertas Juozas Jurkynas, tėveliai, gimnazijos mokytojai, buvę šios gimnazijos mokiniai. Visi jie nuoširdžiai sveikino abiturientus, geriausiems iš jų įteikė įsteigtas pinigines premijas.

Ceremonijoje netrūko nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų, pasididžiavimo kupinų artimųjų akių. Nors dėl COVID-19 pandemijos šventė buvo kitokia nei įprastai, tačiau ji buvo kupina džiaugsmo, nuoširdžių šypsenų, jaunatviško entuziazmo ir noro greičiau išgyventi naują gyvenimo etapą.

Linkime 94-ajai Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos laidai sėkmės siekiant didžių svajonių, išminties renkantis gyvenimo kelią ir profesiją, atradimų džiaugsmo ir pergalės skonio įveikus kiekvieną aukštumą!

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top