Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos abiturientai jau pasiruošę naujam gyvenimo etapui

Liepos 26 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija išleido 95-ąją abiturientų laidą. Sėkmingai egzaminus išlaikė ir Brandos atestatus gavo 67 Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos ir šios gimnazijos Virbalio skyriaus abiturientai.

Kaip ir praėjusiais metais abiturientų išleistuvių šventė surengta gimnazijos beržynėlyje. Šventės metu abiturientus pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Savivaldybės vadovas džiaugėsi, kad abiturientams pavyko įveikti karantino iššūkius, sudėtingomis sąlygomis pasiruošti brandos egzaminams ir sėkmingai juos išlaikyti. Meras linkėjo jaunuoliams drąsiai keliauti į kitą gyvenimo etapą. „Linkiu ryžto įgyvendinant savo svajones, drąsos pasitinkant būsimus iššūkius ir neblėstančios meilės savo gimtajam kraštui, kad ir kuriame pasaulio kampelyje bebūtumėte. Kur benuvestų likimas, nepamirškite, jog Jūs visada būsite laukiami ir šiltai priimami“, – naująjį gyvenimo etapą pradedančius jaunuolius sveikino Meras A. Neiberka.

Šventės metu taip pat buvo pasveikinti abiturientai, gavę 100 balų įvertinimus valstybiniuose brandos egzaminuose.

Mero padėkos raštais ir piniginiais 200 eurų vertės čekiais apdovanoti gimnazistai – Gabija Guntoriūtė ir Paulius Želvys. Gabija 100 balų įvertinimą gavo valstybiniame lietuvių kalbos ir literatūros egzamine, o Paulius puikiai pasirodė ir 100 balų gavo valstybiniame anglų kalbos egzamine.

Taip pat pasveikintos ir jų mokytojos – lietuvių kalbos mokytoja-metodininkė Nijolė Černauskienė ir anglų kalbos mokytoja Albina Ščitnik.

Visus abiturientus nuoširdžiai sveikino Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius. Jis kartu su Meru A. Neiberka ir su šventėje dalyvavusiu bei dvyliktokus sveikinusiu LR Seimo nariu Algirdu Butkevičiumi įteikė brandos atestatus gimnaziją baigusiems abiturientams.

Šventėje taip pat dalyvavo Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, istorijos mokytojų Jurkynų įsteigtą stipendiją įteikė jų dukra, sveikinimo žodžius tarė abiturientų tėveliai, gimnazijos mokytojai, buvę šios gimnazijos mokiniai. Visi jie nuoširdžiai sveikino abiturientus, geriausiems iš jų įteikė įsteigtas pinigines premijas.

Ceremonijoje netrūko nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų, pasididžiavimo kupinų artimųjų akių. Atestatų įteikimo šventė buvo kupina džiaugsmo, nuoširdžių šypsenų, jaunatviško entuziazmo ir noro greičiau išgyventi naują gyvenimo etapą.

Linkime 95-ajai Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos laidai didžiausios sėkmės ir svajonių išsipildymo!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top