Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kybartų ir Vilkaviškio pučiamųjų orkestrai – tarp geriausių visoje Lietuvoje!

Lapkričio 20 dieną Palangoje po ilgos pertraukos įvyko XXI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas, subūręs 30 geriausių profesionalų ir mėgėjų orkestrų. Kolektyvai varžėsi penkiose kategorijose, o po konkurso Palangos koncertų salėje vyko įspūdinga apdovanojimo ceremonija ir Gala koncertas. Jo metu klausytojai išgirdo pirmą kartą į Lietuvą atvykusius svečius iš Austrijos – „Mnozil Brass“ ansamblį.

XXI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate dalyvavo abu mūsų rajono orkestrai – Orkestras „Kybartai“, vadovaujamas dirigento Donato Ziegoraičio ir Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas dirigento Sauliaus Mickevičiaus.

Atgal į gimtąjį kraštą orkestrantai grįžo ne tuščiomis. Orkestras „Kybartai“, vadovaujamas D. Ziegoraičio, C kategorijoje nuskynė visus įmanomus prizus: pelnė „Grand Prix“ bei atsiėmė geriausio dirigento ir geriausio koncertinio orkestro nominaciją!

S. Mickevičiaus vadovaujamas Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras toje pačioje kategorijoje užėmė pirmąją vietą!

Vilkaviškio rajono savivaldybės ir administracijos vadovai – Meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir Mero patarėjas Joris Juškauskas – apsilankė abiejų orkestrų repeticijose ir pasveikino orkestrantus su puikiais rezultatais, pasidžiaugėme aktyvia koncertine veikla ir Vilkaviškio krašto garsinimu.

„Nuoširdus ačiū vadovams Donatui ir Sauliui, orkestrų koncertmeisteriams bei visiems orkestrantams už įdedamą sunkų darbą, jog mes visi kartu galėtume mėgautis muzikos skleidžiama šviesa!“ – kalbėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka.

Visi vadovai sveikino kolektyvo narius, dėkojo orkestrų vadovams ir kitiems mokytojams, padėjusiems į visumą sujungti daug vertingų idėjų, linkėjo nesustoti ir toliau siekti tik geriausių rezultatų.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top