Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kybartiečiai Valstybės dieną minėjo šokdami

Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos minėjimo renginys įvyko Kybartų miesto parke.

Visai Lietuvai brangią šventę kybartiečiai minėjo ne tik dainuodami, bet ir linksmai šokdami. Susirinkusieji galėjo pasidžiaugti linijinių šokių kolektyvo „Ladies“, Kybartų kultūros centro šokėjų – liaudiškų šokių grupės „Katpėdėlės“, šiuolaikinių šokių grupės „Škac“ ir svečių iš Vilkaviškio kultūros centro – šiuolaikinių šokių grupės „Enigma“ atliekamais šokiais. Visų šių kolektyvų vadovė – Irena Šunokienė.

Pasirodę šokėjai pakvietė į bendrą šokį įsijungti ir visus susirinkusiuosius. Valstybės dienos proga šis šokis buvo dovanojamas visai Lietuvai. Drąsiausieji greitai išmoko vadovės I. Šunokienės rodomus žingsniukus ir kartu su patyrusiais šokėjais linksmai sušoko „Flashmobą“.

Sulaukus lygiai 21 valandos, kybartiečiai ir miesto svečiai vieningai kartu su visa šalimi ir po platų pasaulį išsibarsčiusiais lietuviais sugiedojo Lietuvos valstybės himną.

Susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top