Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kvietimas paminėti Tarptautinę moterų ir mergaičių moksle dieną

Vasario 11 d. pasaulis minės Tarptautinę moterų ir mergaičių moksle dieną. Ši diena skirta dar kartą pabrėžti, kad mokslas ir lyčių lygybė yra gyvybiškai svarbūs siekiant tarptautiniu mastu sutartų darnaus vystymosi tikslų.

Baltijos šalių mokslininkių asociacija BASNET Forumas kartu su partneriais kviečia 9–12 ( I–IV gimnazijos) klasių moksleives ir moksleivius bei jų mokytojas ir mokytojus Tarptautinę moterų ir mergaičių moksle dieną paminėti nuotoliniu renginiu, kurio metu žymios Lietuvos mokslininkės fizikės, biochemikės, biotechnologės, matematikės ir jūrų mokslų atstovės pasidalys savo pasiekimais ir įspūdžiais apie tai, kaip mokslas atrodo iš arti, išryškins „tylų“ praeities mokslininkių indėlį į tiksliųjų mokslų raidą ir papasakos apie šiuolaikines mokslo problemas, kurias galbūt teks spręsti jaunajai būsimųjų mokslininkių ir mokslininkų kartai.

Nuotolinis renginys vyks vasario 11 d. „Zoom“ platformoje, pradžia – 11 val. Renginio metu vyks protmūšis, kurio moto – „Mokslas visiems“.

Norinčias ir norinčius dalyvauti renginyje kviečiame iki vasario 9 d. 19:00 val. registruotis adresu: https://forms.gle/mqrTaPaTAXJojR769.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top