Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kvietė ne tik sužinoti, bet ir paragauti to, kas gaminama Vilkaviškyje

Praėjusį savaitgalį Kaune, „Žalgirio“ arenoje vyko paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2021“. Tai – jau tryliktąjį kartą organizuojamas renginys, palaikantis prasmingą idėją rinktis lietuviškus gaminius ir produkciją.

3 dienas vykusioje parodoje Vilkaviškio kraštą sėkmingai atstovavo Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai (vadovas Vitas Girdauskas), kurie parodos lankytojus kvietė ne tik sužinoti, bet ir paragauti to, kas gaminama Vilkaviškyje.

Parodoje apsilankę gyventojai susipažino su Vilkaviškio rajone gaminamais skaniaisiais šakočiais, mėsos gaminiais, spaudžiamomis sultimis, skrudinama kava ir kita mūsų rajone gaminama produkcija.

Penktadienį parodą ir Vilkaviškio kraštą reprezentuojantį stendą „Pagaminta Vilkaviškyje” aplankė Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, taip pat Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė ir mero patarėjas Joris Juškauskas.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2021“ – tai kasmetinis renginys, kuris kaskart stebina maisto produktų ir gėrimų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei sprendimais būstui ir interjerui. Gyvam bendravimui stenduose ne tik susirinko didžioji dalis ilgamečių dalyvių, bet ir prisijungė naujų prekių ženklų – savo produkciją pristatė beveik 200 šalies gamintojų.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top