Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame visuomenės atstovus į stebėtojų tarybas

Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo 33 straipsnis numato, kad viešosios sveikatos priežiūros įstaigos privalo turėti patariamuosius organus – Stebėtojų tarybas, kurios užtikrintų jų veiklos viešumą. Stebėtojų tarybos sudėtį ir darbo tvarką, kuri nustatoma veiklos nuostatais, tvirtina Savivaldybės taryba.

Savivaldybės tarybai pavaldžių įstaigų, organizacijų sudaromų priežiūros organų sudėtį visuomenė siūlo savo atstovus, iš kurių mero pasirinkti kandidatai teikiami tvirtinti Savivaldybės tarybai.

Įstaigos stebėtojų taryba yra patariamasis organas, sudaromas iš penkių narių penkeriems metams. Sudaroma iš šių narių: iš dviejų Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos viešosios įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos paskirtų asmenų; dviejų savivaldybės, kurios teritorijoje yra įstaigos buveinė, tarybos paskirtų asmenų ir vieno įstaigos pagal Darbo kodeksą veikiančio darbuotojų atstovo paskirto asmens.

Vilkaviškio rajono savivaldybė kviečia siūlyti atstovus į viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų – Vilkaviškio ligoninės, Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro ir Kybartų pirminės sveikatos priežiūros centro – sudaromas stebėtojų tarybas.

Prašome siūlyti asmenis, kurie norėtų ir galėtų dalyvauti viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų Stebėtojų tarybos veikloje. Siūlyme prašome nurodyti vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, telefono numerį, el. pašto adresą bei pateikti bendrą informaciją apie save ir nurodyti motyvą dėl ko norite tapti Vilkaviškio rajono savivaldybės stebėtojų tarybos nariu. Prašymus galima teikti iki šių metų spalio 23 d., 15 val. Savivaldybės administracijai raštu arba el. paštu inga.gudynaite@vilkaviskis.lt

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top