Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame siūlyti kandidatus

Š. m. spalio 9 d. bus minima Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena. Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, įgyvendindamas valstybės politiką žmogaus audinių, ląstelių ir organų donorystės bei transplantacijos srityje ir formuodamas teigiamą visuomenės požiūrį į žmogaus audinių, ląstelių, organų donorystę, kasmet organizuoja šiai dienai skirtus renginius ir akcijas. Jų tikslas – visuomenę informuoti apie donorystės tikslą ir prasmę, pagerbti organų donorystei ir transplantacijai labiausiai nusipelniusius Lietuvos žmones – žurnalistus, visuomenės veikėjus, gydytojus, kunigus, mokytojus, kitus aktyvius gyventojus ir kt.

Šiais metais organizuojamame iškilmingame renginyje taip pat ketinama pagerbti donorystei išskirtinai nusipelniusį žmogų (ar keletą žmonių).

Kreipiamės į jus prašydami padėti rasti tokį žmogų mūsų rajone, kurį galėtume pasiūlyti apdovanojimui nacionaliniu lygmeniu.

Jeigu žinote asmenį arba asmenis, kuriuos galėtume vadinti tikrais donorystės ambasadoriais Lietuvoje, labai lauksime Jūsų pasiūlymų! Jie galėtų būti bet kokios profesijos atstovai, savo laiką, žinias ir pastangas skiriantys donorystės idėjai, jaučiantys pareigą su žmonėmis kalbėtis apie donorystę, padedantys suprasti šio ypač humaniško poelgio prasmę ir reikšmę, įkvepiantys kitus pasirašyti sutikimą Donoro kortelei gauti.

Savo pasiūlymus siųskite Vilkaviškio rajono savivaldybės Gydytojai (vyriausiajai specialistei) Laurai Nešukaitienei, el. paštu: laura.nesukaitiene@vilkaviskis.lt iki rugpjūčio 24 d.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top