Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame savo nuomonę išreikšti apklausoje

Lietuvos ir Lenkijos institucijos, atsakingos už ES bendradarbiavimo per sieną programas, pradeda naujos Interreg VI-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos parengimo darbus. Programos kūrimo laikotarpiu yra nepaprastai svarbi suinteresuotų šalių – potencialių paramos gavėjų, programos teritorijoje veikiančių institucijų ir gyvenančių žmonių nuomonė. Dabartinės Interreg V-A Lietuvos – Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos Jungtinis techninis sekretoriatas atlieka apklausą su tikslu gauti programos suinteresuotų šalių įžvalgas, kurias būtų galima panaudoti, kuriant naująją programą 2021–2027 m.

Kviečiame Jus dalyvauti apklausoje ir išreikšti savo nuomonę apie pageidaujamas naujojo 2021–2027 m. Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programos kryptis ir temas. Internetinę anketą lietuvių kalba galite rasti:

http://apklausos.vrm.lt/index.php/375415?lang=lt

Primename, kad galite dalyvauti seminare „Bendradarbiavimo per sieną programos. Ankstesnė patirtis ir iššūkiai ateičiai”, kuris vyks sausio 23 d.  Vilniuje („Holiday INN“, Šeimyniškių g. 1). Registracija  http://www.vilniusjts.eu/events?y=2020&m=1&day=23 iki sausio 20 d.

Interreg V-A Lietuva – Polska bendradarbiavimo programa

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top