Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame registruotis į krepšinio pirmenybes

Po metų pertraukos vėl ketinama organizuoti Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybes „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Praėjusią savaitę įvyko komandų atstovų susirinkimas, kuriame nuspręsta varžybas pradėti nuo lapkričio 6 d. Visi norintieji pažaisti krepšinį jau dabar kviečiami burtis į komandas ir pildyti paraiškas.

Paraiškos formą galima rasti teksto apačioje, taip pat feisbuko paskyroje „Krepšinio pirmenybės „Santakos“ taurėms laimėti“. Į komandos sudėtį leidžiama įtraukti iki 17 žaidėjų. Visi pirmenybių dalyviai privalės turėti galimybių pasus. Šiais metais starto mokestis – 350 eurų. Ekipos rungtyniaus naujajame Vilkaviškio sporto ir pramogų centre. Komandų atstovų susirinkimo metu nuspręsta neriboti nevietinių žaidėjų skaičiaus. Taip pat į pirmenybes gali registruotis ekipos iš kitų rajonų. Vienintelis išliekantis apribojimas – komandoje galės būti ne daugiau kaip du sportininkai, rungtyniaujantys Regionų krepšinio lygoje, o aukštesnėse šalies ar užsienio lygose žaidžiantys sportininkai rajono pirmenybėse kovoti negalės.

Paraiškas ir starto mokestį iki spalio 25 d. reikia pristatyti į „Santakos“ laikraščio redakciją (Vilniaus g. 23, Vilkaviškis). Starto mokestį galima pervesti į „Santakos“ leidėjų asociacijos sąskaitą LT193500010003544168. Pirmenybių sistema ir tvarkaraštis bus paskelbti žinant tikslų komandų skaičių.

Informacija telefonu Nr. +370 681 70680, +370 610 04193

PRIDEDAMA:

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top