Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame registruotis dėl planuojamo nemokamo asbesto atliekų surinkimo

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija planuoja teikti paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūrai dotacijai dėl asbesto turinčių gaminių atliekų (seno šiferio) surinkimo iš namų ūkių apvažiavimo būdu, transportavimo ir saugaus šalinimo gauti.

Siekiant sužinoti faktinį tvarkytiną šių atliekų kiekį, kviečiame individualių namų savininkus, turinčius asbesto atliekų arba planuojančius 2022–2023 m. keisti asbesto stogus ir norinčius, kad būtų nemokamai surinktos ir saugiai pašalintos asbesto turinčios atliekos vykdomo projekto metu, iki šių metų lapkričio 22 d. prašome pateikti prašymą arba jį atsiųsti elektroniniu paštu savivaldybe@vilkaviskis.lt.

Prašyme turi būti nurodyta:

 1. asmens vardas, pavardė, telefono Nr.;
 2. atliekų susidarymo/paėmimo vieta;
 3. preliminarus asbesto atliekų kiekis kilogramais ar tonomis (laikytina, kad kvadratinis metras šiferio sveria 11 kilogramų).

Atkreipiame dėmesį, kad asbesto atliekos iš gyventojo nurodytos vietos galės būti paimtos, jei bus gautas finansavimas. Gavus finansavimą, bus kreipiamasi nurodytais kontaktais dėl asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu.

Kadangi projekto metu planuojamų pašalinti atliekų kiekis yra ribotas, prašome paskubėti teikti prašymus. Telefonas pasiteirauti (8 342) 600 73.

PRIDEDAMA:

Pasidalinkite

7 komentarai apie “Kviečiame registruotis dėl planuojamo nemokamo asbesto atliekų surinkimo”

 1. Norėtume pasinaudoti nemokama galimybę išsiversti asbesta

  Darius Kazlauskas Daržininkų km
  865144307
  Planuojama turėti 1 toną

 2. Norėčiau išvežti asbestą, nes keistas ūkinio stogas. 3 tonos . Geras privažiavimas.
  Raimondas 861461903

 3. Mieli komentatoriai – pakomentuoti – tai dar nereiškia pateikti prašymą – atidžiai įsiskaitytikite į pranešimą ir elkitės pagal nurodymus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top