Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiama registruotis dėl planuojamo nemokamo asbestinio šiferio atliekų surinkimo

2022 metais Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija iš Aplinkos projektų valdymo agentūros gavo dotaciją dėl asbesto turinčių gaminių atliekų (seno šiferio) surinkimo iš namų ūkių apvažiavimo būdu, transportavimo ir saugaus šalinimo. Organizavus šiferio surinkimą pernai iš rajono gyventojų buvo surinkta 186,18 t minėtų atliekų. Kadangi planuota buvo surinkti 220 t, likusio kiekio surinkimą planuojame vykdyti šiais metais. Projektas turi būti įgyvendinamas iki 2023 m. lapkričio mėn.

Kviečiame individualių namų savininkus, turinčius asbesto atliekų arba planuojančius jo turėti surinkimo vykdymo metu iki šių metų rugsėjo 1 d. ir norinčius nemokamai jas pašalinti, pateikti prašymą (PRIDEDAMA) dėl nemokamo asbestinio šiferio atliekų surinkimo. Prašymus iki šių metų kovo 30 d. siųsti Savivaldybės vykdomajai institucijai tiesiogiai arba paštu S. Nėries g. 1, LT-70147 Vilkaviškis, arba el. paštu savivaldybe@vilkaviskis.lt 

Prašyme turi būti nurodyta:

  1. asmens vardas, pavardė, telefono Nr.;
  2. atliekų susidarymo/paėmimo vieta;
  3. preliminarus asbesto atliekų kiekis kilogramais ar tonomis (laikytina, kad kvadratinis metras šiferio sveria 11 kilogramų).

Kadangi šias metais planuojamų pašalinti atliekų kiekis yra ribotas, prašome paskubėti teikti prašymus, nes asbesto atliekos bus surenkamos tik prašymų pateikimo eiliškumo tvarka iki kol baigsis finansavimui skirtos lėšos.

Telefonas pasiteirauti (8 342) 600 73.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top