Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame drauge sukurti šventinį „Žiemos sodą“!

Savivaldybės administracija kartu su UAB „Vilkaviškio komunalinis ūkis“ ir konkurso partneriu – UAB „Santakos laikraštis“ tęsia tradicijas ir skelbia Kalėdinių eglučių puošimo nuostatus. Šį kartą kviečiame visiems drauge sukurti šventinį „Žiemos sodą“ ir pagamintomis eglutėmis papuošti Vilkaviškio miesto sodo erdves.

Kalėdinės eglutės puošimas nuo seno yra puikus laiko praleidimo su šeima, bendradarbiais, kolegomis būdas ir galimybė pajusti šventinę nuotaiką.

Kaip ir praėjusiais metais, Jūsų sukurtomis eglutėmis galės džiaugtis vilkaviškiečiai ir miesto svečiai, nes šios veiklos tikslas – bendradarbiaujant su Vilkaviškio rajone veikiančiomis įstaigomis, įmonėmis, organizacijomis, šeimomis bei pavieniais asmenimis, Vilkaviškio miesto sode įrengti Kalėdines eglutes sukuriant laikiną „Žiemos sodą“, sukurti miesto bendruomenei šventišką nuotaiką, perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus ateinančių švenčių proga.

Kurti, gaminti ar puošti eglutes gali visi: Vilkaviškio rajone gyvenantys fiziniai asmenys, veiklą vykdantys viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, neformalios jaunimo grupės, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, seniūnijos ar seniūnaitijos.

Visi drauge papuoškime savo miestą!

Eglutės gali būti kuriamos ir puošiamos iš įvairių medžiagų, atsparių drėgmei ir šalčiui, tinkančių lauko sąlygoms. Be to, naudojami elementai turi atskleisti teikėjo veiklą. Pabrėžiama, kad puošiamos eglutės aukštis turėtų būti ne mažesnis kaip 1,5 metro. Prie papuoštos eglutės turi būti pritvirtinta A4 formato (210×297 mm) lentelė su teikėjo pavadinimu. Daugiau informacijos apie reikalavimus darbams galite rasti Nuostatuose.

Dalyvių registracija vyks iki 2022 m. lapkričio 28 d. 12.00 val. elektroniniu paštu arturas.blauzdziunas@vilkaviskis.lt. Papildoma informacija teikiama tel. 8 342 66 069.

Dalyviai 2022 m. gruodžio 15 d. nuo 10 iki 12 val. turi papuošti ir pritvirtinti kalėdinę eglutę Vilkaviškio miesto sode paskirtoje vietoje.

„Žiemos sodo“ įžiebimas vyks 2022 m. gruodžio 16 d. Vilkaviškio miesto sode. 

Visi dalyviai renginyje apdovanojami atminimo dovanėlėmis, Vilkaviškio rajono savivaldybės mero padėkomis ir UAB „Santakos laikraštis“ specialiu prizu.

Neribokite savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo. Tegul Jūsų gražiai, originaliai, žaismingai, stilingai, išradingai sukurtos ir papuoštos kalėdinės eglutės papuošia Vilkaviškio miestą. Taip visi sukursime ypatingą šventinę atmosferą ir drauge įžiebsime kalėdinę nuotaiką mūsų rajone!

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top