Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame dalyvauti gražiausio posakio apie biblioteką rinkimuose!

Lietuvos respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto 2015 m. rugsėjo 30 d. posėdžio protokolo Nr. 106-P-34 nutarimu jau šeštą kartą yra rengiamos Lietuvių kalbos dienos, kurių tikslas didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.

Lietuvių kalbos dienoms paminėti įstaigose, visuomeninėse organizacijose, o taip pat lietuvių bendruomenėse užsienyje organizuojami įvairūs renginiai, į kuriuos mielai įsitraukė ir Vilkaviškio viešoji biblioteka.

Šiais metais lietuvių kalbos dienoms paminėti Vilkaviškio viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius organizuoja gražiausio posakio apie biblioteką rinkimus. Dalyvauti gali visi norintys, o pateikti savo posakius galima: paštu skaitytojai@vilkaviskis.rvb.lt; tel.: 8 342 60326; arba adresu Vilkaviškio viešoji biblioteka, Sodų g.1 (Skaitytojų aptarnavimo skyrius) iki kovo 31 d. Posakiai bus pateikti skaitytojų vertinimui ir išrinktas pats gražiausias.

Būtina nurodyti savo pavardę.

Biblioteka –tai …. ?

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top