Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame dalyvauti 2020 metų Kalėdinių eglučių papuošimo konkurse!

Savivaldybės administracija kartu su UAB „Vilkaviškio komunalinis ūkis“ ir konkurso partneriu – UAB „Santakos laikraštis“ tęsia tradicijas ir skelbia Kalėdinių eglučių papuošimo konkursą, kviesdami visiems drauge sukurti šventinę eglučių alėją Vilkaviškio miesto centre.

Kalėdinės eglutės puošimas nuo seno yra puikus laiko praleidimo su šeima, bendradarbiais, kolegomis būdas ir galimybė pajusti šventinę nuotaiką. Tai ypač svarbu šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Kaip ir praėjusiais metais, Jūsų sukurtomis eglutėmis galės džiaugtis vilkaviškiečiai ir miesto svečiai, nes šio konkurso tikslas – J. Basanavičiaus aikštės prieigose įkurti eglučių alėją, sukurti miesto bendruomenei šventišką nuotaiką, perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga.

Konkurse gali dalyvauti visi: Vilkaviškio rajono savivaldybės įstaigos, įmonės ir organizacijos, NVO, šeimos, pavieniai gyventojai. Visi drauge papuoškime savo miestą!

Eglutės gali būti kuriamos ir puošiamos iš įvairių medžiagų, atsparių drėgmei ir šalčiui, tinkančių lauko sąlygoms. Be to, naudojami elementai turi atskleisti teikėjo veiklą. Pabrėžiama, kad puošiamos eglutės aukštis turėtų būti nuo 1,5 iki 2,5 metro. Daugiau informacijos apie reikalavimus darbams galite rasti Konkurso nuostatuose.

Konkursinių eglučių alėjos įžiebimas vyks 2020 m. gruodžio 4 d.

Konkurso dalyvių registracija vyks iki 2020 m. lapkričio 30 d. 12.00 val. elektroniniu paštu arturas.blauzdziunas@vilkaviskis.lt. Papildoma informacija teikiama tel. 8 342 66 069.

Kaip ir anksčiau, konkurso nugalėtojų laukia piniginiai prizai: už 1-ąją vietą skirtas 400 Eur prizas, už 2-ąją – 300 Eur, už dvi 3-ąsias – po 150 Eur. Be to, Konkurso partneris UAB „Santakos laikraštis“ specialiu prizu apdovanos dar vieną konkurso dalyvį.

Neribokite savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo. Tegul Jūsų gražiai, originaliai, žaismingai, stilingai, išradingai sukurtos ir papuoštos kalėdinės eglutės papuošia Vilkaviškio miestą. Taip visi sukursime ypatingą šventinę atmosferą ir drauge įžiebsime kalėdinę nuotaiką mūsų rajone!

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Kviečiame dalyvauti 2020 metų Kalėdinių eglučių papuošimo konkurse!”

  1. Ačiū ,ačiū konkurso dalyviams už sukurtą ypatingą šventinę atmosferą,ačiū už sukurtą pasaką.Man labiausiai norėtųsi plaukti su”Škvalu”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top