Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame būti atsakingais – nemokamai išsitirti dėl COVID-19

Vilkaviškio rajono savivaldybė kviečia grožio paslaugas teikiančius asmenis ar šios savaitės pradžioje po karantino atlaisvinimo duris atvėrusių parduotuvių savininkus bei personalą nemokamai išsitirti dėl COVID-19 ligos. Net jeigu ir nejaučiate jokių koronavirusui būdingų simptomų, Jūs galite sirgti besimptome forma ir taip platinti virusą kitiems.

Minėtų sričių darbuotojai gali pasitikrinti, ar neserga koronaviruso infekcija, registruodamiesi Karštosios linijos telefonu 1808, pasakant slaptažodį „PROFILAKTINIS“, arba el. būdu svetainėje www.1808.lt, pasirenkant „PGR profilaktiniai tyrimai tikslinėms grupėms“.

Tyrimai jiems bus atliekami Vilkaviškio mobiliajame patikros punkte, veikiančiame šalia VšĮ Vilkaviškio ligoninės, adresu: Maironio g. 25.

Asmenims, dirbantiems paslaugų ir (ar) prekybos vietose, tyrimus atlikti rekomenduojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-05-29 sprendimu Nr. 1336 dėl tikslinių ir profilaktinių tyrimų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo.

Kviečiame išsitirti ir raginame būti pilietiškus – taip saugoti klientus ir visus asmenis savo aplinkoje. Laiku nustačius koronavirusą ir izoliavusis, virusą galima valdyti. Būkime sveiki!

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top