Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečiame atlikti Greitąjį COVID-19 antigenų tyrimą

Vykdant COVID-19 ligos prevenciją, kviečiame pasirūpinti savo sveikata ir atlikti Greitąjį COVID-19 antigenų tyrimą, kuris padeda išsiaiškinti, ar šiuo metu nesergate COVID-19 infekcija. Tyrimas atliekamas atvykusiems į Mobilų punktą automobiliu.

Apie tyrimą

Šiandien tai bene greičiausias COVID-19 viruso nustatymo tyrimas Lietuvoje. Tyrimas atliekamas serologiniu būdu paimant mėginį iš paciento nosiaryklės. Šio testo patikimumas yra pagrįstas, o pats tyrimas – plačiai naudojamas visame pasaulyje. Greitojo COVID-19 antigenų tyrimo rezultatą sužinosite jau po 15-20 min.

Kada rekomenduojama atlikti SARS-CoV-2 greitąjį antigeno testą?

SARS-CoV-2 greitąjį antigeno testą rekomenduojame atlikti:

  • COVID-19 ligos simptomų turintiems asmenims ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios;
  • sąlytį su patvirtintu ar įtariamu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju turėjusiems asmenims – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto sąlyčio.

Registracija

Registracija į Vilkaviškio mobilų punktą atlikti Greitąjį COVID-19 antigenų tyrimą vykdoma internetu, adresu www.1808.lt, prisijungus per El. valdžios vartus, arba paskambinus telefonu 1808. Greitieji COVID-19 antigenų tyrimai Vilkaviškio mobiliame punkte bus atliekami darbo dienomis nuo 8 val. iki 9.30 val. Tyrimas yra nemokamas.

Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, taip užkertant kelią tolesniam infekcijos plitimui!

 

 

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top