Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečia Vilkaviškio krašto verslininkus tapti mentoriais

VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“ kviečia Vilkaviškio krašto verslininkus dalyvauti unikaliame Vilkaviškiui jaunimo verslumo ugdymo projekte „Veiklus. Verslus. Veržlus“ ir tapti jaunų žmonių, norinčių tapti verslininkais, mentoriais.

Kiekvienas verslininkas – unikali asmenybė, o kiekvienas verslas – nauja patirtis, taigi, kviečiame dalintis savo žiniomis bei patirtimi su jaunais, verslo pasauliu nesusipažinusiais, bet to labai norinčiais, jaunuoliais!

Projekto metu bus vykdomos „24 valandų jaunimo verslumo stovyklos“, kurių metu jaunimas gaus teorinių žinių apie verslumą, o jų verslo idėjų vystymas bus atliekamas su mentoriais.

Projektas pakankamai ilgas – 3 metų trukmės. Mentoriaus įsipareigojimas nėra labai jau didelis – 20 valandų mentorystės veiklos per visą projekto laikotarpį.

„Mainais“ į mentoriaus veiklas su jaunimu, mentoriams bus organizuoti 6 seminarai, kurių temos bus suderintos pagal poreikį ir norus. Taip pat tikimasi, kad užsimegs nauja iniciatyva ir susikurs Mentorių klubas.

Pridedame anketą, kurią reiktų užpildyti, jei būtų įdomi nauja mentorystės patirtis:

https://forms.gle/FpzZ2QDtEUotQjmf6.

Anketoje rasite nuorodą į platesnę informaciją apie projektą ir projekto mentorystės veiklų dalį. Tikimės, kad ši žinutė Jus sudomino ir priimsite dar vieną iššūkį, kuris bus naudingas tiek Jums, tiek jauniesiems projekto dalyviams.

Pridedama:

Projekto aprašymas

VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“ informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top