Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kviečia paminėti Europos bendradarbiavimo dieną ir Interreg 30-metį dalyvaujant žygyje Lietuvos – Lenkijos pasienyje

Šiais ypatingais metais Europos bendradarbiavimo dienos ir Interreg 30 metų sukakties proga kviečiame jus į ypatingą renginį!

Dalyvaukite pėsčiųjų žygyje ir tyrinėkite aplinką, besimėgaudami pirmaisiais rudens ženklais nuostabioje Lietuvos ir Lenkijos pasienio vietovėje. Ten, kur mums arti, tačiau pilna neatrastų, smalsumą keliančių vietų. Kelionę pradedame dviejuose skirtinguose starto taškuose: Ivoškuose Lietuvoje ir Zelvoje Lenkijoje.

Eisime pėsčiųjų takais miške ir laukuose, taip pat asfaltuotais takais. Planuojama žygio maršruto trukmė – 3 – 5 valandos (trasa apie 20 km). Jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Maršrute Jūsų lauks patogios stotelės, kur gausite užkandžių, arbatos, vandens ir turistų košės. Jus sužavės gamtos grožis, ramybė, draugiški bendrakeleiviai. Kelionės pabaigoje Jūsų pastangos bus įvertintos diplomais ir ekologiškomis dovanomis žygiui atminti.

Startuojame rugsėjo 20 d., nuo 9:00 iki 11:00. Pasiimkite kartu savo šeimą, draugus, kolegas, kaimynus, augintinius ir atvykite į starto vietas Ivoškuose ar Zelvoje mėgautis, vaikščioti ir švęsti Europos bendradarbiavimo dieną.

Registracija yra privaloma; tikslesnė informacija bus siunčiama tik užsiregistravusiems dalyviams, todėl maloniai prašome registruotis čia.

Maršrutų tiek Lenkijos, tiek Lietuvos pusėse planus rasite čia.

Po sunkaus darbo – laikas šventei! Šį kartą švęsime, laikydamiesi fizinio atstumo su savo pasienio bičiuliais, tačiau vis tiek labai arti – reiškia kartu. Kartu jau 30 metų!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top