Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokestis didėja iki 10 procentų

Pirmajame šių metų Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta papildomam susitarimui prie 2018 m. spalio 4 d. Memorandumo dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą.

Tarybos nariams pritarus šiam sprendimui, Vilkaviškio rajono savivaldybė kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija įsipareigoja 2020 metais skirti papildomą finansavimą savivaldybės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimams padidinti, užtikrinant, kad valstybės ir savivaldybės lėšomis savivaldybės kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai vidutiniškai didėtų 10 proc.

Skirdama 5 mln. eurų atlyginimų didinimą iniciavo LR kultūros ministerija. Vilkaviškio rajono savivaldybei buvo paskirta 90 tūkst. eurų valstybės lėšų, o Vilkaviškio rajono savivaldybė atlyginimų didinimui 2020 metų Savivaldybės biudžete papildomai skirs 38 tūkst. eurų.

Tiek 2018 metais pritarę Memorandumui dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą, tiek šiuo sprendimu siekiame, kad kultūros bei meno darbuotojai realiai pajustų padidėjusias pajamas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top