Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kraštiečių nuvelti paukšteliai nutūpė ant Prezidentūros šv. Kalėdų eglės

Vakar, lapkričio 25 d., Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė papuošė ir įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę. Šių metų Prezidentūros kalėdinė eglutė kitokia – ant jos nutūpė ne tik tradiciniai žaisliukai, bet ir simboliniai vienybės paukšteliai.

Artėjant gražiausioms metų šventėms Diana Nausėdienė kvietė įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją.

Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų kraštiečiai. Ant Prezidentūros šv. Kalėdų eglės nutūpė Sūdavos vaikų dienos centro „Ateitis“ bendruomenės, Sūdavos bibliotekos kolektyvo, Vilkaviškio socialinės pagalbos centro Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinio auklėtinių, Vilkaviškio rankdarbių klubo „Lelija“ narių, Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenės, Karklinių kaimo bendruomenės vaikų dienos centro „Aukštyn kojom“ bendruomenės ir NVŠ būrelio „Kai darai – padarai“ narių nuvelti paukšteliai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prie šios akcijos prisijungusiems!

Kaip pranešama, Prezidentūrą pasiekė daugiau nei keli tūkstančiai kalėdinių žaisliukų iš visų 60-ties Lietuvos savivaldybių. Dalis jų, kaip gerumo ir vienybės simbolis, toliau pasklis po šalį – bus padovanoti tiems, kurie savo darbais stiprina ir saugo Lietuvą.

Pagal Prezidento komunikacijos grupės pranešimą spaudai

Naudotos Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos / R. Dačkaus nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top