Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Konferencija „Sveikatos perspektyvos: ką valgau, kiek judu, kaip jaučiuosi“

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kvietė kraštiečius dalyvauti sveikatos konferencijoje – „Sveikatos perspektyvos: ką valgau, kiek judu, kaip jaučiuosi“.

Visos dienos renginys prasidėjo Sporto ir pramogų centre nuo mero Algirdo Neiberkos sveikinimo žodžio.

„Tokie susitikimai labai reikalingi. Ne tik dėl to, kad per juos sužinoma kažkas naujo, bet ir dėl bendravimo, susitikimo su kitais. Pandemija, karas – negandos, kurios sukėlė stiprių psichologinių iššūkių. Visapusiškai rūpintis savimi, savo sveikata labai svarbu. Todėl linkiu visiems iš šios konferencijos pasisemti pilną saują žinių – pasiimkite viską, kas tik įmanoma.“

Meras taip pat padėkojo Visuomenės sveikatos biurui už vykdomą veiklą, žmonių švietimą, įtraukimą į renginius ir palinkėjo toliau išlaikyti aukštai iškeltą kartelę.

Pirmoji konferencijos pranešėja – psichologė Ugnė Vasilė – pasistengė susirinkusiuosius išjudinti ir vos pradėjusi paskaitą paprašė visų atsistoti. Protinį darbą ir kūną lavinanti savotiška mankšta nebuvo vienintelė užduotis. U. Vasilė skatino konferencijos dalyvius susipažinti, pabendrauti ir tuo pačiu šiek tiek peržengti sau įprastas ribas.

Tolimesnė konferencijos programa kvies daugiau sužinoti apie mitybą, atsipalaidavimą, emocinę sveikatą, o dienos paskaitas užbaigs šiaurietiško ėjimo žygis.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top