Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Konferencija „Išdrįsk spindėti ryškiau už kitus“

Lapkričio 25 dieną į Lietuvos moksleivių sąjungos Vilkaviškio mokinių savivaldų informavimo centro (toliau LMS Vilkaviškio MSIC) organizuojamą mokinių savivaldų konferenciją „Išdrįsk spindėti ryškiau už kitus“ susirinko Vilkaviškio rajono mokinių savivaldų atstovai.

Konferencijos metu vyko diskusija: kokią naudą duoda savanorystė? Joje dalyvavo LMS Vilkaviškio MSIC alumni – Saulė Rūtelionytė bei padalinio savanorės Viltė Ūsaitė ir Viktorija Raulinaitytė. Diskusijos metu buvo atsakyta į iškeltus klausimus bei skatinama mokinių savivaldų atstovus užsiimti savanoriška veikla.

Jaunimo politikos mokymų metu, kuriuos vedė LMS mokymų vadovė Beata Maksimavičiūtė, mokinių savivaldos gilinosi į atstovavimo svarbą, problemų sprendimą bei ryšį su mokyklų administracijomis.

Taip pat vyko III Vadovų klubas, kuriame su mokinių savivaldų lyderiais diskutavome apie atstovavimą mokyklose, rekomendacijas dėl emocinės aplinkos gerinimo mokyklose, veiklos programos tema – įvairovė ir lygybė, demokratijos/pilietiškumo ugdymą bei problemas, su kuriomis susiduria rajono moksleiviai.

„Visa komanda džiaugiamės, jog mums pavyko suorganizuoti šią konferenciją. Tikimės, jog po jos savo mokyklose išdrįsite spindėti ryškiau už kitus ir būsite tie moksleiviai, kurie neš savo mokyklos vėliavą“, renginį užbaigė LMS Vilkaviškio MSIC pirmininkas.

LMS Vilkaviškio MSIC pirmininkas Titas Šūmakaris

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top