Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Komitetų veikloje atstovaus Marijampolės regionui

Vakar, gegužės 12 d., nuotoliniu būdu įvyko Marijampolės regiono plėtros tarybos kolegijos posėdis, kuriame buvo svarstyti aktualūs Marijampolės regionui klausimai.

Posėdžio metu buvo svarstoma dėl asmenų skyrimo į svarbius tarptautinio bendradarbiavimo komitetus. Džiugu, kad visuose 3 komitetuose turėsime mūsų savivaldybės atstovę.

Marijampolės regiono plėtros tarybos kolegija vienbalsiai pritarė siūlymui į 2014–2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos stebėsenos komitetą, į 2014–2020 metų Europos kaimynystės priemonės Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną programos stebėsenos komitetą, į 2021–2027 metų Europos kaimynystės priemonės Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną programos programavimo komitetą atstovauti Marijampolės regioną deleguoti Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Daivą Riklienę ir Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Valdą Tumelį.

Sveikiname ir linkime sėkmingų darbų!

D. Riklienė prisidėjo prie Lietuvos ir Rusijos tarpvalstybinio bendradarbiavimo programos 2021–2027 m. poreikių ir galimybių analizės atlikimo. Fokus grupės, kurias sudarė įvairių institucijų atstovai, padėjo išgryninti gaires kam labiausiai bus skiriamas dėmesys šiame finansiniame laikotarpyje. Tai – žalesnė, mažai anglies dioksido į aplinką išskirianti Europa, skatinant perėjimą prie švarios ir teisingos energijos, socialesnė Europa, įgyvendinanti Europos socialinių teisių ramstį bei geresnis bendradarbiavimo valdymas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top