Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Komisija vertino Matlaukio užtvankos būklę

Matlaukio užtvanka vietiniams gyventojams ir rajono specialistams nerimą kelia jau labai seniai. Deja, jos remonto darbus apsunkina sienos ruožas su Kaliningrado sritimi.

Įvertinti situacijos šiandien susirinko komisija, sudaryta iš Violetos Važnevičienės (Žemės ir nekilnojamojo turto politikos departamento Melioracijos ir infrastuktūros skyriaus patarėja), Loretos Grigaitienės (Žemės ir nekilnojamojo turto politikos departamento Melioracijos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė), Robertos Leščevičiūtės-Romikaitės ir Linos Inkratienės (Vilkaviškio rajono savivaldybės žemės ūkio skyriaus vyriausiosios specialistės), Linos Grygelaitienės (Vilkaviškio rajono savivaldybės žemės ūkio skyriaus vedėja), Vito Gavėno (Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius), Donato Zubraus (VĮ Valstybės žemės fondo projektų vadovas), Vilimanto Vaičiukyno (Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos viceprezidentas), Vito Damulevičiaus (Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos mokslininkas) ir Roberto Fišerio (Vilkaviškio rajono savivaldybės vyriausiasis civilinės saugos specialistas).

Ekspertai apžiūrėjo užtvankos hidrotechninius statinius Lietuvos Respublikos pusėje.

Komisija atkreipė dėmesį, kad užtvankos būklė nėra gera. Tačiau kokių priemonių tiksliau imtis, savivaldybės specialistai spręs, kai gaus oficialias išvadas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top