Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kolegos iš Vokietijos pademonstravo automobilio galimybes

Nuo praėjusio penktadienio mūsų rajone lankosi garbinga delegacija. Vilkaviškio kraštą tradiciškai lanko Vilkaviškio rajono garbės pilietis, geradaris Alfonsas Hopingas, kuris šįkart atkeliavo kartu su Visbeko priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos vadovu Sascha Stelmaszyk, Visbeko priešgaisrinės tarnybos savanorių ugniagesių komandos vadove Natalie Calado ir „Rotary Club Vechta“ atstovu Georg Hake.

Pagrindinis šio vizito tikslas – susitikti su Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos Sodėnų ugniagesių komandos nariais, kuriems praėjusių metų pabaigoje buvo paskirtas iš Vokietijos, Visbeko savivaldybės atkeliavęs ugniagesių automobilis. Nors šis susitikimas ir oficialus automobilio perdavimas turėjo įvykti kur kas anksčiau, tačiau dėl pasaulį sukausčiusios COVID-19 pandemijos vokiečiai į Lietuvą galėjo atvykti tik dabar.

Atvykusius svečius pasitiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Kartu su Administracijos vadovais – Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu ir jo pavaduotoja Daiva Rikliene – su garbingais svečiais susitikta penktadienį, o šiandien Meras kartu nuvyko pas Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos Sodėnų komandos ugniagesius.

Susitikime taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Audronius Stroginis, kuris rūpinasi svečių sklandžiu vizitu ir lydi juos visos kelionės metu.

Šiandieninio susitikimo metu kolegos iš Vokietijos apžiūrėjo Sodėnų ugniagesių komandos darbo vietą, pasidžiaugė gerai prižiūrimu automobiliu. Vėliau nuvykta prie Karalkrėslio bendruomenės namų esančio tvenkinio, kur ugniagesiai pademonstravo automobilio įrangos galimybes, apsikeitė kolegiška patirtimi, pabendravo. Buvę automobilio šeimininkai davė naudingų patarimų, dar kartą papasakojo apie automobilio techninius duomenis, kartu išbandė įvairius gaisro gesinimo būdus.

Vilkaviškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas A. Stroginis visos komandos vardu padėkojo Vilkaviškio rajono garbės piliečiui A. Hopingui, už pastangas ir pagalbą surandant reikalingą pastiprinimą mūsų ugniagesių komandoms, atvykusiems kolegoms iš Visbeko priešgaisrinės tarnybos, už jų bendradarbiavimą ir naudingus patarimus, bei geradariui Dirkui, kuris už solidžią sumą parūpino reikalingos įrangos, įteikdamas jiems paveikslą su ugniagesiu ir linkėdamas, kad šis saugotų juos, jų šeimas ir namus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top