Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kokybiškų žemės ūkio ir maisto produktų populiarinimui ir realizavimui – parama

Nuo birželio 29 d. iki liepos 17 d. priimamos paraiškos pagalbai gauti pagal “Veiklos, susijusios su kokybiškų žemės ūkio ir maisto produktų populiarinimu ir realizavimu, finansavimo taisykles”. Priemonei finansuoti skirta 42 tūkstančiai eurų.

Pagalba teikiama kokybiškiems žemės ūkio ir maisto produktams, paženklintiems saugomomis kilmės vietos ar geografinėmis nuorodomis, garantuoto tradicinio gaminio ženklais, taip pat gaminamiems pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą ir ekologiškiems žemės ūkio ir maisto produktams, išskyrus žuvininkystės, akvakultūros ir pirminės gamybos metu pagamintus žemės ūkio produktus.

      

Pagalba gali būti skiriama produktams populiarinti (informacijos sklaidai, populiarinimo leidinių leidybai) ir viešiesiems renginiams, išskyrus parodas ir muges, Lietuvos Respublikos teritorijoje organizuoti.

Paraiška, užpildyta pagal taisyklių 1 priede nustatytą formą, ir paraiškoje nurodyti privalomi pridėti dokumentai pateikiami asmeniškai arba per įgaliotą asmenį, arba atsiunčiami per kurjerį, arba paštu registruota pašto siunta Agentūrai (adresas Blindžių g. 17, 08111 Vilnius).

Papildomą informaciją teikia Žemės ūkio ministerijos Maisto pramonės ir kokybės skyrius tel.: (8 5) 239 1282 ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Žemės ūkio paramos departamento Nacionalinės paramos skyrius tel. (8 5)  252 6792.

Daugiau informacijos apie paramą yra čia.

Taisyklės ir paraiškos forma skelbiamos čia.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top