Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Knygų mugės lankytojus kvietė pažinti Vilkaviškio kraštą skaitant

Vasario 20–23 dienomis vyko didžioji Vilniaus knygų mugė! Šiais metais joje dalyvavo ir Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas, kuris kvietė mugės lankytojus pažinti Vilkaviškio kraštą skaitant!

Vilkaviškio stendas sulaukė gausybės labai garbingų svečių, tarp kurių ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, LR Seimo nariai, profesorius Vytautas Landsbergis ir kt. Aplankyti Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvo pristatomą stendą nuvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas su žmona bei Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Vilkaviškio stende su mugės lankytojais bendravo Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centro-muziejaus muziejininkė Aušra Mickevičienė, kuri pristatė ir kvietė įsigyti jos ilgai brandintą kūrinį „Sugrįžimai… Vilkaviškio krašto etnografinės sodybos“. Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, didžiuodamasis, kad mūsų rajone gimė didysis tautos patriarchas dr. Jonas Basanavičius, siūlė net 3 knygas apie paslaptingą jo gyvenimą. Ne mažiau paslaptingas ir įdomus žydų tautos gyvenimas Vilkaviškyje, aprašytas istoriko Antano Žilinsko knygose, kurias taip pat buvo galima įsigyti. Vilkaviškio kraštas išskirtinis tuo, kad tai – pasienio rajonas, todėl iš arčiau su pasienio gyvenimu Vilkaviškio stende buvo siūloma susipažinti įsigyjant knygų apie Kybartus. Ir mažieji skaitytojai neliko pamiršti – jiems vilkaviškietė Edita Andriulionienė kartu su Ramune Jaskelevičiene išleido spalvingą knygutę „ABĖCĖLĖ“.

Tai – tik labai maža dalis leidinių apie Vilkaviškio kraštą. Visi, norintys sužinoti daugiau, galėjo pavartyti Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parengtą katalogą.

Parengta pagal

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro

informaciją ir nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top