Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Klausučių seniūnijai pradėjo vadovauti nauja seniūnė

Šiandien pradėjo dirbti naujoji Klausučių seniūnijos seniūnė Judita Skystimienė, laimėjusi atranką į šios seniūnijos seniūno pareigas.

Pirmadienio rytą naująją seniūnę Klausučių seniūnijos kolektyvui pristatė Savivaldybės Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei jo pavaduotoja Daiva Riklienė. Savivaldybės vadovai, sveikindami J. Skystimienę su naujomis pareigomis, linkėjo jai sėkmės darbe, išgirsti savo seniūnijos gyventojų džiaugsmus ir problemas bei išsaugoti senąsias ir kurti naująsias Klausučių krašto tradicijas.

„Šiandien ryte įžengusi pro seniūnijos duris nepasijutau svetima – mane šiltai sutiko visas kolektyvas. Stengsiuosi būti gera, reikli, sąžininga vadove. Manau, kad dirbsime visi kartu kaip komanda, kad įveiktume jau pradėtus darbus, ir, žinoma, stengsimės įgyvendinti naujas idėjas. Tikiuosi, kad dirbsime išvien, tarsimės, bendrausime ir bendradarbiausime“ , – sakė J. Skystimienė. Naujoji seniūnė kalbėjo, kad yra pasiruošusi aktyviai imtis darbų seniūnijos gyventojų labui.

J. Skystimienė yra vietinė, Klausučių kaimo, gyventoja. Ji baigusi Kauno technologijos universitetą, įgijusi vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top