Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Ketvirtasis Verslo forumas Vilkaviškyje

Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės atstovai šiandien rinkosi į ketvirtąjį Vilkaviškio rajono verslo forumą, kuris vyko Sporto ir pramogų centre.

Šis Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centro organizuotas renginys skirtas Verslo dienai paminėti.

Renginio tikslas – ne tik išgirsti naudingos informacijos, pasidalyti patirtimi ir įžvalgomis, bet ir pagerbti rajono verslininkus, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

Verslininkus pagerbti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Seimo narys Algirdas Butkevičius ir kiti garbūs svečiai.

Verslo forumo metu seminarą tema „Renginių etiketas verslui“ vedė humanitarinių mokslų daktaras, architektūros istorikas Marius Daraškevičius.

Apie verslo finansavimo galimybes 2022–2027 m. kalbėjo VšĮ „Lietuvos inovacijų centras“ Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Artūras Jakubavičius.

Po išsamių ir naudingų pranešimų vyko Mero, mokslo ir verslo diskusija apie verslumo ir konkurencingumo situaciją rajone bei investavimo galimybes.

Susitikime aptarta vyraujanti statistika, susijusi su rajono verslo konkurencingumu, gyventojų kokybės indeksas, ryškėjančios būstų nuomos ir pavežėjimo problemos. Taip pat diskutuota apie Savivaldybėje vykdomą smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programą.

Vilkaviškio krašto verslininkai su valdžios atstovais pasidalijo savo patirtimi, išsakė pastebėjimus ir lūkesčius.

Diskusijai pasibaigus, prasidėjo svarbiausias renginio momentas – Vilkaviškio rajono verslo nominacijų 2022 įteikimas, kurį moderavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Pirmasis nominaciją „Už investicijas į verslo plėtrą“ UAB „Triplan LT“ (direktorius Evaldas Mačiunskas) įteikė Savivaldybės meras A. Neiberka. Pagrindinė įmonės veikla – plastiko gaminių liejimas.

LR Seimo narys A. Butkevičius padėkos raštą ,,Už verslo plėtrą regione“ įteikė UAB ,,Remavita“ (direktorius Ričardas Martinkus). Pagrindinė įmonės veikla – sausos medienos obliavimo, kalibravimo, pjaustymo darbai.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, AB „Kauno Baltija“ generalinis direktorius Vidas Butkus nominaciją „Už investicijas į modernias technologijas ir verslo plėtrą“ įteikė UAB „Statkasta“ (direktorius Svajūnas Grabauskas). Pagrindinė įmonės veikla – žemės kasimo, drenažo, melioravimo darbai. Įmonė neseniai pastatė modernų betono gamybos mazgą.

Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė „Už suteiktą galimybę karo pabėgėliams“ nominaciją įteikė „Art Glacio“ (direktorius Arūnas Simutis). Pagrindinė įmonės veikla – valgomųjų ledų gamyba.

Laikraštis „Santaka“ savo nominaciją – „Už verslo ryžtą“ – skyrė UAB „Gelanga“ kavinei „Luna Rosa“. Erdvi ir nuolat auganti kavinė kviečia skaniai pavalgyti miesto gyventojus bei svečius, taip pat organizuoti asmenines šventes.

Laikraštis „Suvalkijos kraštas“ nominaciją „Už kūrybiškumą reklamos srityje“ įteikė MB „Akis“ (vadovė Oksana Liepinaitienė). Tai grožio stilistikos namai, kuriuose prekiaujama akių priežiūros priemonėmis, atliekamos grožio procedūros.

Galiausiai savo nominacijas skyrė Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centras. „Už lėtojo turizmo puoselėjimą“ nominacija atiteko kaimo turizmo sodybai „Dobilynė“ (sodybos šeimininkė Jovita Simanavičienė).

Dar vieną netikėtą padėką sodybai „Dobilynė“ – „Už dalyvavimą etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse, už dėmesį etninei kultūrai ir aplinkosaugai“ – skyrė Žemės ūkio ministerija, etninės kultūros globos taryba, Lietuvos kaimo turizmo asociacija.

Renginį moderavusi direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė jį pabaigė prasminga padėka: „Verslo dieną leiskite Jums nuoširdžiai padėkoti už Jūsų begalinį indėlį į mūsų rajono klestėjimą, sukurtas ir kuriamas darbo vietas, produkciją ir paslaugas, kuriomis didžiuojamės, siūlome atvykusiems, patys naudojamės, bei patirtį, kuria dalijatės su mumis ir augančia karta būdami mentoriais ir Verslo angelais“.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top